Yhteystiedot - ekollega

Yhteystiedot

Tästä löydät Posken henkilökunnan yhteystiedot ja virallisen postitusosoitteen.
Sivun lopusta löydät painikkeen Posken henkilökunnan henkilötietojen päivittämiseksi ja lisäämiseksi.

Perushenkilöstö

Kaisa Kostamo-Pääkkö
Kehitysjohtaja / työelämäprofessori
Puh. 040 570 28 44
kaisa.kostamo-paakko@poske.fi
Pohjois-Suomen sosiaalialan osaamiskeskus / Lapin yliopisto / Kansa-koulu III
kieliosaaminen ruotsi englanti
Henkilökortti
Lydia Heikkilä
ma. Plánejeaddji/ Suunnittelija 70 %
Puh. 040 592 55 31
lydia.heikkila@samediggi.fi
Davvi-Suoma sosiálasuorggi máhttinguovddáš / Pohjois-Suomen sosiaalialan osaamiskeskus
Henkilökortti
Jaana Jokinen
Projektipäällikkö Pohjoinen lastensuojelu -hanke 50% ja Sosiaalityön kehittämispäällikkö 50%
Puh. 040 688 83 17
jaana.jokinen@poske.fi
Pohjois-Suomen sosiaalialan osaamiskeskus
Henkilökortti
Sanna-Liisa Liikanen
Tutkija
Puh. 050 4655526
sanna-liisa.liikanen@oamk.fi
Pohjois-Suomen sosiaalialan osaamiskeskus
kieliosaaminen ruotsi englanti
Henkilökortti
Maria Martin
Suunnittelija
Puh. 040 732 98 43
maria.martin@poske.fi
Pohjois-Suomen sosiaalialan osaamiskeskus
kieliosaaminen ruotsi englanti
Henkilökortti
Maarit Pirttijärvi
Työvapaalla 31.12.2023 saakka │Suunnittelija / teknologiset palvelut
Puh. 040 544 05 24
maarit.pirttijarvi@lapha.fi
Pohjois-Suomen sosiaalialan osaamiskeskus
Henkilökortti
Sanna Riipinen
Toimistosihteeri
Puh. 040 624 1551
sanna.riipinen@poske.fi
Tulevaisuuden sosiaali- ja terveyskeskus -hanke
kieliosaaminen englanti
Henkilökortti
Tiina Ylikangas
Talous- ja henkilöstösuunnittelija
Puh. 040 353 14 08
tiina.ylikangas@poske.fi
Pohjois-Suomen sosiaalialan osaamiskeskus
Henkilökortti

Hankkeiden henkilökunta

Marika Ahola
Kehittäjätyöntekijä
Puh. 040 630 5768
marika.ahola@poske.fi
Rakenteellinen sosiaalityö -hanke
Henkilökortti
Maija Hiltula
Kehittäjä-sosiaalityöntekijä
Puh. 040 668 63 54
maija.hiltula@poske.fi
MoniSoTE -hanke
kieliosaaminen englanti
Henkilökortti
Rea Karanta
Hankejohtaja
Puh. 040 646 39 06
rea.karanta@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
Henkilökortti
Johanna Kontiosalo
Terveydenhuollon erityisasiantuntija
Puh. 040 617 44 55
johanna.kontiosalo@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
Henkilökortti
Henriikka Kyllönen
Kehittämiskoordinaattori
Puh. 040 658 2308
henriikka.kyllonen@kainuu.fi
Pohjoinen lastensuojelu 20-22 -hanke
Henkilökortti
Tuomas Laajanen
Suunnittelija
Puh. 040 5897667
tuomas.laajanen@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus Lapissa –hanke
kieliosaaminen englanti
Henkilökortti
Tuula Mäntymäki
Terveydenhuollon erityisasiantuntija
Puh. 040 358 01 06
tuula.mantymaki@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
Henkilökortti
Anu Niemi-Weckström
Kehittämiskoordinaattori
Puh. 040 6355464
anu.niemi-weckstrom@kalliopp.fi
Pohjoinen lastensuojelu 20-22 -hanke
Henkilökortti
Mikko Närhi
Sosiaalihuollon erityisasiantuntija
Puh. 040 592 60 53
mikko.narhi@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
kieliosaaminen englanti
Henkilökortti
Eve Orhanli-Viinamäki
Yliopisto-opettaja, projektityöntekijä (50%)
Puh. 0406598037
eve.orhanli-viinamaki@ulapland.fi
Lapin yliopisto
kieliosaaminen ruotsi englanti
Henkilökortti
Anni Partanen
Projektipäällikkö
Puh. 040 751 11 21
anni.partanen@poske.fi
Rakenteellinen sosiaalityö -hanke
Henkilökortti
Eeva Patokoski
Ikäihmisten palveluiden suunnittelija
Puh. 040 623 50 70
eeva.patokoski@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
kieliosaaminen ruotsi englanti
Henkilökortti
Mervi Pirkola
Terveyden edistämisen erityisasiantuntija
Puh. 0408358230
mervi.pirkola@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
Henkilökortti
Niila Rahko
Asiantuntija, saamenkielen ja kulttuurin mukaiset palvelut
Puh. 0408290136
niila.rahko@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
kieliosaaminen ruotsi pohjoissaame englanti
Henkilökortti
Anniina Rahkola
Suunnittelija I kirjaaminen
Puh. 040 485 4065
anniina.rahkola@kolpene.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
kieliosaaminen ruotsi englanti
Henkilökortti
Aino Riihimäki
Suunnittelija, saamenkieliset ja kulttuurinmukaiset lasten, nuorten ja perheiden palvelut
Puh. 0406602064
aino.riihimaki@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
kieliosaaminen pohjoissaame
Henkilökortti
Sanna Riipinen
Toimistosihteeri
Puh. 040 624 1551
sanna.riipinen@poske.fi
Tulevaisuuden sosiaali- ja terveyskeskus -hanke
kieliosaaminen englanti
Henkilökortti
Hanna Saramaa
Suunnittelija
Puh. 040 838 20 16
hanna.saramaa@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
Henkilökortti
Eija Savelius-Koski
Sosiaalihuollon erityisasiantuntija
Puh. 040 184 00 07
eija.savelius-koski@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
Henkilökortti
Tiina Similä
Kehittämiskoordinaattori
Puh. 0408042712
tiina.simila@soite.fi
Keski-Pohjanmaan sosiaali- ja terveyspalvelukuntayhtymä Soite
Henkilökortti
Mari Tervo
Suunnittelija │ Omaolo
Puh. 0406176812
mari.tervo@kemijarvi.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
kieliosaaminen ruotsi englanti
Henkilökortti
Leena Tikkala
Kehittämiskoordinaattori
Puh. 0406216520
leena.tikkala@ouka.fi
Oulun kaupunki / Pohjoinen lastensuojelu -hanke
Henkilökortti
Katri Turunen
Kehittämiskoordinaattori
Puh. 040 557 2363
katri.turunen@oulunkaari.com
Pohjoinen lastensuojelu 20-22 -hanke
Henkilökortti
Vappu Vierelä
Kehittäjäsosiaalityöntekijä
Puh. 0405964118
vappu.vierela@poske.fi
Pohjoinen lastensuojelu 20 -22 -hanke
Henkilökortti

Posken viralliset yhteystiedot

Lapin toimintayksikön yhteystiedot
Kolpeneen palvelukeskuksen kuntayhtymä
Myllärintie 35, 96400 Rovaniemi

Käyntiosoite:
Rovakatu 3A, 96100 Rovaniemi

Puhelin: 040 353 14 08


Pohjois-Pohjanmaan toimintayksikön yhteystiedot
Oulun Ammattikorkeakoulu Oy
Sosiaali- ja terveysalan yksikkö
Kiviharjuntie 4, 90220 Oulu


Saamelaisyksikön yhteystiedot
Sámediggi/Saamelaiskäräjät
Sajos, 99870 Anár/Inari

Posken henkilökunnan henkilötietojen päivittäminen ja/tai lisääminen

Alla olevasta painikeesta avautuu webropol-kysely, josta pääset päivittämään tai ilmoittamaan tietosi