Menetelmäosaajat

Maila Haltia
Kuntoutussuunnittelija, psykoterapeutti (et)
Puh. 0407071561
maila.haltia@kolpene.fi
Kolpeneen tuki- ja osaamiskeskus
kieliosaaminen ruotsi englanti
Henkilökortti
Kirsti Kaikkonen
Erityisryhmien palveluvastaava
Puh. 040 742 4205
kirsti.kaikkonen@ranua.fi
Ranuan kunta
Henkilökortti
Tuula Lampela
Perheneuvolan sosiaaliohjaaja
Puh. 0407777596
tuula.lampela@rovaniemi.fi
Rovaniemen kaupunki
Henkilökortti
Kristiina Lautamo
Varhaiskasvatuksen erityisopettaja
Puh. 0400246735
kristiina.lautamo@kemijarvi.fi
Kemijärven kaupunki/Varhaiskasvatus
Henkilökortti
Tuula Mäntymäki
Terveydenhuollon erityisasiantuntija
Puh. 040 358 01 06
tuula.mantymaki@poske.fi
Tulevaisuuden sote-keskus -hanke
Henkilökortti
Tiina Salmela
Asumisen ohjaaja, ART ohjaaja
Puh. 0405041165
tiina.salmela@kolpene.fi
Kolpeneen palvelukeskuksen Ky
Henkilökortti
Tuija Teikari
Työnohjaaja
Puh. 0400010665
tuija@tyonohjaustuijateikari.fi
Henkilökortti
Tuija Vuorela
Koulukuraattori
Puh. 0400300484
tuija.vuorela@salla.fi
Sallan kunta
Henkilökortti